Local Patrner Consulting
İstanbul Vizyon Park

İstanbul/Türkiye

Bize Ulaşın:

+90 212 551 52 40

Hizmetlerimiz

Anasayfa   >   Hizmetlerimiz  >  Personel ve Bordrolama

Personel ve Bordrolama


-Personel

Sosyal Güvenlik mevzuatı kapsamında personel işe giriş-çıkış işlemleri, resmi izin takipleri, personel özlük dosyalarının hazırlanması ve ihtiyaç duyulacak diğer işlemler, Sosyal Güvenlik Mevzuatına hakim personelimiz tarafından gerekli gizlilik içerisinde sunulmaktadır.

-Bordrolama

Sosyal Güvenlik Reformu ve sonrasında çalışma mevzuatına gelen önemli değişiklikler, şirketlere ciddi yükümlülükler getiriyor. Çalışma hayatında yer alan idari yaptırımların yükü ve artan denetimler telafisi güç sonuçlara sebep olabiliyor. Yapılan düzenlemeler, şirketlere getirdiği ciddi yükümlülüklerin yanı sıra önemli fırsatlar da sunuyor. İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı’nın dinamik yapısı ve karmaşıklığı işletmelere profesyonel desteği zorunlu kılıyor.

Ayrıca personeller arasında çalışılan bölüm, tecrübe, performans vs gibi nedenlerle maaş farklılıkları olabilmektedir. Ancak her personel sadece kendi maaşını bilmelidir anlayışı ile maaş bordrolama ( payroll ) gizlilik ilkesi açısından da şirket dışında takip edilmek istenebilmektedir.

Bütün bu ihtiyaçlar doğrultusunda sosyal güvenlik mevzuatında derin tecrübeye sahip uzman ekibimizle bordrolama, uyum denetimi, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunuyoruz.

 

Personel ve Bordrolama

Local Partner Consulting BroşürDuyurular


Evde Kal Türkiye
20.03.2020

Evde Kal Türkiye

covid-19 ile mücadeleyi destekliyoruz.

DEVAMI
38.İstanbul Kitap Fuarı
06.11.2019

38.İstanbul Kitap Fuarı

38.İstanbul Kitap Fuarı başladı.

DEVAMI
Kanun Teklifi
25.10.2019

Kanun Teklifi

Dijital Hizmet Vergisi Kanunu ve Bazı Vergi Kanunlarında Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi TBMM´ye Sunuldu.

DEVAMI
Yukarı