Local Patrner Consulting
İstanbul Vizyon Park

İstanbul/Türkiye

Bize Ulaşın:

+90 212 551 52 40

Hakkımızda

Anasayfa   >   Local Patrner Consulting Hakkında

HAKKIMIZDA

Firmanızın Geleceğini Planlıyoruz.


Genel Bakış:

Local Partner Consulting, muhasebe, sistem kuruluşu, personel ve bordrolama, şirket kuruluşu, vergi ve danışmanlık alanlarında 1994’den buyana hizmet vermektedir. Faaliyet alanımız içerisinde öne çıkmış uluslararası kuruluşlarla işbirliği yaparak kalitemizi sürekli yukarılara taşımaktayız.

Firmamız, müşterilerine faaliyet gösterdikleri sektörlerde yaşanan gelişmeleri, yapmış olduğumuz işbirliklerinin verdiği ayrıcalıkla aktararak ticari ve rekabetçi alanda ihtiyaç duydukları bilgilere sürekli ve zamanında sahip olabilmelerini sağlamaktadır. 

 

Felsefemiz:

20 yılı aşkın süredir kalite, sadakat ve güvenilirlikten ödün vermeden, tam bir takım ruhuyla Müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

Değerlerimiz:

İşimizi yaparken dürüstlük, güvenilirlik ve mükemmeliyetçilik asla taviz vermediğimiz iş ahlakımızın bir parçasıdır. 20 yılı aşkın bir süredir değerlerimizden ödün vermeden faaliyetimize devam etmekteyiz.

Bu anlayışla müşterilerimize, yüksek kalitede hizmet sunmaktayız.

 

 

Niçin Local Partner Consulting´i seçmelisiniz?


Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uzman ve eğitimli kadromuzla; doğru, hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap veriyoruz.

Finansall Strateji

Finansal süreçleriniz risk ve maliyet Oluşturmasın. Yüksek Kalite Standartları ve Düşük Maliyet Avantajı ile verimliliğinizde artış sağlıyoruz.

Şirket Danışmanlığı

Gelir ve gider işlemleri, gider takibi, bilanço hazırlama, borç ve alacak takibi, ödemelerin planlanması, banka takibi ve finansal raporların hazırlanması.

Tecrübeli Personel

Alanında uzman ve 10 yılı aşkın süredir çalışan personelimizden danışmanlık imkanı.

Duyurular


Evde Kal Türkiye
20.03.2020

Evde Kal Türkiye

covid-19 ile mücadeleyi destekliyoruz.

DEVAMI
38.İstanbul Kitap Fuarı
06.11.2019

38.İstanbul Kitap Fuarı

38.İstanbul Kitap Fuarı başladı.

DEVAMI
Yukarı